Для цього при створенні або редагуванні кожного питання поставте або зніміть галочку Required question. Коли чекаєте на зупинці громадський транспорт, ніколи не ставайте на край тротуару, тому що можете посковзнутися самі або хтось ненароком може штовхнути вас, і ви потрапите під колеса. Тому поводьтеся на зупинці культурно, чемно, адже соромно бути невихованим. Не грайтеся в рухливі ігри на тротуарах, поблизу проїжджої частини, не штовхайтеся, щоб не потрапити під колеса транспортних засобів. На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади.

тестування з теми безпечний інтернет

Це іменник середнього роду ІІ відміни, має закінчення -я. Разом пишемо прислівники, першою частиною яких є частки ані-, аби-, що-, де-, як-. Тому разом потрібно писати прислівники щосереди, анічичирк, абиде. Завдання перевіряє ваше вміння пояснювати лексичні значення слів; добирати доречні слова в тексті.

Онлайн-урок До Дня Безпечного Інтернету

Ковтаєш трепетний запах квітів, і тебе вабить кудись у не/звідане. А згори ніжно припікає сонечко, у чистому прозорому небі — ні хмаринки, тільки лине […] пісня жайворонка. Отже, у решті слів завдання потрібно писати саме префікс с- (стерти, скинути, створити, скласти, схибити тощо). Окрім вправ нашого проєкту, нагадуємо про матеріали виставки https://pbn.org.ua/ «Data CTRL Centre», яку організовував Goethe-Institut у партнерстві з українською організацією «Куншт». Серед онлайн-експонатів виставки є ті, які безпосередньо стосуються безпеки в інтернеті. Фейкові інфлюенсери.Цю тему розкрито в уроці «Складне речення з різними видами сполучникового та безсполучникового зв’язку» (Українська мова, 9 клас).

Повідомити Про Помилку

Завдання перевіряє ваше знання правопису префіксів з і с. Апостроф не пишемо, колиря,рю,рєозначають сполучення м’якогоріз наступнимиа,у,е. У цьому завданні помилку допущено в написанні слова косінус. М’який знак пишемо в другій особі однини та множини наказового способу. Правил написання слів іншомовного походження дотримано в рекламному оголошенні рядка Д. Правопис деяких слів потрібно запам’ятати (пиріг, кишеня).